Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Radostów Średni

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom Radostów Średni

Radostów Średni,dolnośląskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:103 389 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem w Radostowie Średnim, gmina Lubań! Opis oferty: na sprzedaż unikalna nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł103 389 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, rozległa nieruchomość z ogromnym potencjałem w Radostowie Średnim, gmina Lubań. Idealna pod agroturystykę, rekreację lub hodowlę. Ta oferta to przede wszystkim przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radostów Średni

Radostów Średni,dolnośląskie

259 000 zł78 m² 3 337,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, pow. Mieszkania 77,6 M2, pomieszczenie gospodarcze, ogródek! radostów średni Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radostów Średni

Radostów Średni,dolnośląskie

259 000 zł87 m² 2 970,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 87,20 m z dodatkowo zaadaptowanym poddaszem (ok. 70 m po podłodze), położone na 1. piętrze w budynku 1-piętrowym w miejscowości Radostów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radostów Średni

Radostów Średni,dolnośląskie

1 849 000 zł930 m² 1 988,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:4 528 m²

Oferujemy dom wielorodzinny z możliwością przeznaczenia na pensjonat w malowniczej okolicy Radostowa Średniego z widokiem na góry „Izerskie” w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radostów Średni

Radostów Średni,dolnośląskie

1 849 000 zł930 m² 1 988,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:4 528 m²